خرید کفش کوهنوردی مردانه
خرید کفش کوهنوردی مردانه

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کفش کوه سالیوا، قیمت کفش سالیوا، قیمت کفش کوهنوردی سالیوا، نمایندگی محصولات سالیوا، خرید محصولات سالیوا، لوازم کوهنوردی سالیوا، محصولات کوهنوردی سالیوا، کفش کوهنوردی سالیوا، کاپشن پر سالیوا، کوله پشتی سالیوا، کتونی سالیوا، کفشهای سالیوا، شلوار کوهنوردی سالیوا، برند سالیوا، کفش پیاده روی سالیوا، کفش ترکینگ سالیوا، نمایندگی سالیوا منیریه، نمایندگی کفش سالیوا، نمایندگی کفش سالیوا در تهران، کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل 3f و خرید کفش کوهنوردی سالیوا بر روی لینک های مربوطه کلیک کنید.

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش تجارت الکترونیک، کم کم رفتار مصرف کنندگان تغییر کرده است. در گذشته نه چندان دور مصرف کنندگان کالاهای مصرفی مانند کفش کوهنواردی و لوازم کوهنوردی برای خرید کالای مورد نظر خود حتما باید به صورت فیزیکی به بازار مراجعه می کردند و بعد از کلی گشت و گذار محصولات مورد نظر خود یا نزدیک به آن را تهیه می کردند.

اما در عصر تجارت الکترونیک و با گسترش فروشگاه های آنلاین و اینستاگرامی یا مارکت پلیس ها، مخاطبین دیگر نیازی به صرف ساعت ها زمان برای یافتن کفش کوهنوردی مورد علاقه خود ندارند و امروزه علاقه مندان خیلی ساده با چند تا کلیک و جستجو می توانند به محصولات مورد نظر خود برسند و کالای خود را خریداری و در کمترین زمان آن را در منزل خود دریافت کنند.

با این گسترش اینترنت و تجارت الکترونیک روش های فروش کسب و کارها نیز تغییر کرده است و بیشتر کسب و کارها علاوه بر مغازه خود در مارکت پلیس ها و فروشگاه های اینترنتی نیز محصولات خود را قرار داده اند تا مخاطبین آنها از همه مناطق جغرافیایی بتوانند به محصول مورد علاقه خود دسترسی داشته باشند.

ایران 2 پلاس یکی از شرکت هایی که توزیع کننده برندها برتر مثل کفش کوهنودری سالیوا و سالومون و غیره است برای راحتی مخاطبین خود فروش آنلاین خود رد اینستاگرام و مارکت پلیس های مثل ایکسب راه انداخته است تا آنها بتوانند لوازم کوهنوردی سالیوا و دیگر برندها را براحتی تهیه کنند.

معرفی برند سالیوا

در 8 ژوئیه 1935 میلادی/1314 هجری شمسی، ژوزف لیبارت، شرکت سالیوا (SALEWA) را در مونیخ تأسیس کرد. این شرکت تولیدات مختلفی از جمله محصولات چرمی و نساجی ، اول از همه کوله پشتی با قاب های استیل لوله ای و قطب های اسکی فندق را تولید کرد. سالیوا (SALEWA) با تقاضای زیادی که برای polesin اسکی در زمستان 1952 میلادی داشت، موفقیت خود را در بخش ورزش رقم زد. سالیوا (SaLeWa)  از اصطلاحات “Sattler” (به زبان ایتالیایی زین) ، “Leder” (چرم) و “Waren” (به طور کلی مقالات) سرچشمه می گیرد ، که این ترکیب کلمه SaLeWa را تشکیل می دهد.

شروع به کار به عنوان یک تهیه کننده لوازم ورزش کوهستانی
در سال 1955 میلادی سالیوا SALEWA  از یک سفر آند در کوه های بلند حمایت کرد و بدین ترتیب خود را در ورزش کوهستانی مستقر کرد. تجهیزات یخ ، نماهای یخ و کرامپون به خط تولید بخش ورزش کوهستانی SALEWA اضافه شد. در سال 1962 میلادی یک کرامپون (یخ شکن) سبک وزن کاملاً قابل تنظیم توسعه و تولید شد. این شرکت اولین ادعای خود را برای رهبری در تجهیزات اعلام کرد. در سال 1978 میلادی قدم های تعیین کننده به سمت گسترش برداشت. دامنه محصول برای پوشاندن لباس های کاربردی افزایش یافت. در سال 1979 میلادی سالیوا (SALEWA) برای اولین بار تمام محصولات خود را با همان آرم ارائه کرد، عقاب سالیوا (SALEWA) به عنوان آن آرم ایجاد شد و پس از آن به عنوان نمادی از کیفیت غیرقابل مقایسه قرار گرفت.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید کفش کوهنوردی سالیوا می توانند به پروفایل تجاری این شرکت در ایکسب مراجعه نمایند.

[vc_text_separator title=”قیمت کفش کوه سالیوا”]

برای دریافت قیمت کفش کوه سالیوا، قیمت کفش سالیوا، قیمت کفش کوهنوردی سالیوا، کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل 3F، کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل MALTA، کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل BLACK OUT در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید.

[vc_btn title=”قیمت کفش سالیوا” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcompany%2F35047%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-2-%25D9%25BE%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25B3″]
[vc_text_separator title=”نمایندگی کفش سالیوا در تهران”]

برای دریافت نمایندگی کفش سالیوا، نمایندگی کفش سالیوا در تهران، نمایندگی سالیوا منیریه، و خرید کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل THE ALPINE FIT، کفش کوهنوردی سالیوا مدل Rapace GTX، کفش کوهنوردی مردانه سالیوا مدل MYRTLE، کفش کوهنوردی زنانه سالیوا مدل PREMIUM NAVY در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید.

[vc_btn title=”نمایندگی کفش سالیوا در تهران” color=”info” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcompany%2F35047%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-2-%25D9%25BE%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25B3″]
[vc_text_separator title=”خرید محصولات سالیوا”]

برای دریافت نمایندگی محصولات سالیوا، خرید محصولات سالیوا، لوازم کوهنوردی سالیوا، محصولات کوهنوردی سالیوا، کفش کوهنوردی سالیوا، کاپشن پر سالیوا، کوله پشتی سالیوا، کتونی سالیوا، کفشهای سالیوا، شلوار کوهنوردی سالیوا، برند سالیوا، کفش پیاده روی سالیوا، کفش ترکینگ سالیوا و غیره در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید و از میان انواع و کدهای مختلف محصول دلخواه خود را انتخاب کنید.

[vc_btn title=”خرید محصولات سالیوا” color=”warning” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcompany%2F35047%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-2-%25D9%25BE%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25B3″]
[vc_text_separator title=”خرید کفش کوهنوردی سالیوا”][vc_btn title=”خرید کفش کوهنوردی سالیوا” color=”success” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcompany%2F35047%2F%25D8%25A7%25DB%258C%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2586-2-%25D9%25BE%25D9%2584%25D8%25A7%25D8%25B3″]
خرید محصولات اورجینال
خرید محصولات اورجینال

ایران ۲ پلاس: برترین توزیع کننده برندهای اورجینال پوشاک

شرکت ایران ۲ پلاس (Iran2Plus) یکی از شرکت های فعال در زمینه واردات و توزیع عمده و خرده کالاهای اورجینال در کشور است که به صورت عمده و خرده محصولات وارداتی خود را به دست مخاطبین خود می رساند.

محصولات و برندهایی که شرکت ایران ۲ پلاس ارائه می دهد اصل بوده و این شرکت اصل بودن آنها را تضمین می کند همچنین برچسب ها و کدهایی که نشان دهنده اصل بودن کالاهای این شرکت است بر روی محصولات این شرکت وجود دارد تا مخاطبین نسبت به کالاهایی که خریداری می کنند کاملا اطمینان حاصل نمایند.

سابقه شرکت ایران ۲ پلاس

شرکت ایران ۲ پلاس بیش از یک دهه است که در زمینه مد، پوشاک و دیگر محصولات لایف استایل در بازار فعالیت می کند و از سه سال پیش با گسترش اینترنت و تغییر رفتار مصرف کنندگان فروش آنلاین خود را در اینستاگرام و مارکت پلیس های برتر کشور مثل دیجکالا و ایکسب استارت زده است و با موفقیت های بزرگی دست یافته است. این شرکت در حضور کوتاه مدت آنلاین خود در دیجیکالا توانسه تمام رکوردهای فروش آنلاین خود را بشکند.

آقای نوری مدیر مجموعه ایران ۲ پلاس در ارتباط با این رکورد فروش اعلام کردند «که به نظر میرسد در رابطه با خرید و فروش های آنلاین دوران پسا کرونا، دوران جدیدی خواهد بود و با موج جدیدی از تقاضا برای خریدهای آنلاین روبرو خواهیم شد که در آن شرکت های که ردپاهای خوبی در گوگل از خود به جا گذشته اند آینده و فروش  بهتری خواهند داشت همچنین به رکوردهای قابل توجه تری نیز دست خواهند یافت.»

نوشته های مرتبط  مشکلات سیاست جدید ارزی

با توجه به اینکه این شرکت در واردات و توزیع اجناس برند اصل کار می کنند و با سابقه خوبی که از خود به جا گذاشته است در بازار شناخته شده و توانسته از خودش برند خوشنامی در ذهن مخاطبین خود ایجاد کرده و مشتریان وفاداری در بحث خریدهای عمده داشته باشد.

مدیر این مجموعه امیدوار است برند خود را در آینده نزدیک به یک برند آنلاین کشوری تبدیل کند تا مخاطبین بتوانند از همه جای ایران به برندهای اصل و اورجینال دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین با اطمینان کامل خرید کنند برای همین منظور سایت فروشگاه اینترنتی این مجموعه در آینده نزدیک به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

برترین برندهای پوشاک و استایل در ایران ۲ پلاس

از برندهایی که شرکت ایران ۲ پلاس کار می کنند می توان به برترین برندهای حوزه پوشاک و استایل مثل مانگو، و یا برندهای ورزشی و کوهنودری مثل سالیوا و برند های مثل کلمبیا، آندر آرمور ، نورث فیس ،دیوتر و دیگر برندهای برتر دنیا اشاره کرد که برخی از محصولات این شرکت در فروشگاه اینترنتی ایکسب جهت خرید عمده و تکی وجود دارد.

به طور کلی برترین برندهای اورجینال و اصلی که شرکت ایران ۲ پلاس به صورت منظم کار می کند شامل آندرآرمور، نورث فیس، کلمبیا، کفش های تری بورد، سالیوا، سالامون و غیره است.

مخاطبین شرکت ایران ۲ پلاس

مخاطبین شرکت و محصولات برندهای ایران ۲ پلاس افراد خوش سلیقه ای هستند که به استایل و تیپ خودشان توجه می کنند و به خودشان احترام ویژه ای قائل اند و همچنین افرادی که دوست دارند برند اصل و با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کند. پس ایران ۲ پلاس یکی از بهترین گزینه برای افرادی که دنبال محصولات اورجینال هستند می باشد.

نوشته های مرتبط  ایران هشتمین تولیدکننده انگور در جهان است

ارسال رایگان کالاهای برند و اورجینال ایران ۲ پلاس در کل کشور

شرکت ایران ۲ پلاس در راستای جلب نظر مخاطبین و اطمینان دادن به آنها هزینه ارسال همه کالاهای خریداری خود در کل کشور را رایگان گذاشته تا مخاطبین در این زمینه دغدغه ای نداشته باشند و تنها با پرداخت قیمت محصول مورد نظر خود، کالای خریداری شده را در سریعترین زمان در درب منزل خود تحویل گیرند.

نحوه خرید محصولات شرکت ایران ۲ پلاس

علاقه مندان جهت بررسی، مقایسه و خرید محصولات اورجینال این شرکت می توانند به صفحه این مجموعه در مارکت پلیس ایکسب مراجعه نموده و محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کنند.

همچنین علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیگر محصولات این شرکت می توانند به پیج اینستاگرام این شرکت با آیدی Iran2Plus مراجعه نمایند.

محصولات کوهنوردی سالیوا و دیگر برندهای برتر در ایکسب