لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی
لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی

لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی، تولید کنندگان کفش در تهران، لیست تولیدی های کفش تبریز، لیست تولید کنندگان کفش تهران، لیست تولیدکنندگان کفش تبریز، بانک اطلاعات تولیدکنندگان کفش،لیست کارخانه های تولید کفش در ایران، لیست تولیدی های کفش تهران، بهترین تولید کنندگان کفش در ایران، لیست کارخانه های تولید کفش در ایران، بزرگترین تولید کننده کفش ایران، تولیدکنندگان کیف و کفش، تولیدی های کفش تهران، شماره موبایل تولیدی کفش، تولید کنندگان کیف و کفش چرم، بزرگترین تولیدی کفش تهران، تولید کنندگان کفش چرم، تولیدی کفش نوبل

ایکسب اولین و بزرگترین پلتفرم عمده فروشی آنلاین و B2B است که کسب و کارها می توانند به راحتی در آن ثبت نام کرده و کالاهای خود را بفروش برساند یا اگر خریدار باشید با چند تا کلیک از جاهای مختلف کشور بتوانید از تولید کننده مدنظر خودتان خرید انجام دهید بدون آنکه نیاز داشته باشید جداگانه با کسب و کارهای مختلف در ارتباط باشید.

یک از چالش هایی که عمده فروشی های، تجار، صادر کنندگان و فعالین صنعت کفش، چرم و کیف دارند دسترسی به لیستی از تولیدکنندگان برتر کفش در ایران و یا در شهر های مختلف مثل تبریز، تهران، اصفهان و غیره است.

ما در ایکسب این زیر ساخت را ایجاد کردیم که دیگر کسب و کارهایی که دنبال لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی هستند به راحتی در هر زمان و مکان به آنها دسترسی داشته باشند. که در ادامه برای دسترسی آسان به لیست بهترین تولیدکنندگان کفش در ایران لینک هایی را قرار دادیم که شما براحتی با آنها دسترسی داشته باشید.

همچنین علاقه مندان جهت آشنایی با اهمیت لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی و نحوه راه اندازی عمده فروشی آنلاین کفش و کیف می توانند مقالات مرتبط را با کیلیک بر روی لینک ها مشاهده کنند.

[vc_text_separator title=”تولید کنندگان کفش در تهران”]

برای دسترسی به انواع مختلفی از تولید کنندگان کفش در تهران، لیست تولید کنندگان کفش تهران، لیست تولیدی های کفش تهران، تولیدی های کفش تهران،بزرگترین تولیدی کفش تهران در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید و از میان تولید کننده انواع کفش و مدل های مختلف آن، تولیدکننده دلخواه خود را انتخاب کنید.

[vc_btn title=”لیست تولید کنندگان کفش تهران” color=”info” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcategory%2Fcompanies%2F5311%2F%25D9%25BE%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B4%3Fgold%3Dfalse%26fvs%3D0%26page%3D1%26order%3DcreationDate%26desc%3Dfalse”]
[vc_text_separator title=”لیست تولیدی های کفش تبریز”]

برای دسترسی به لیست تولیدی های کفش تبریز، لیست تولیدکنندگان کفش تبریز، تولید کنندگان کیف و کفش چرم، تولید کنندگان کفش چرم در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید و از میان تولیدکنندگان مختلف، تولید کننده دلخواه خود را انتخاب کنید.

[vc_btn title=”لیست تولیدکنندگان کفش تبریز” color=”warning” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcategory%2Fcompanies%2F5311%2F%25D9%25BE%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B4%3Fgold%3Dfalse%26fvs%3D0%26page%3D1%26order%3DcreationDate%26desc%3Dfalse”]
[vc_text_separator title=”لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی”]

علاقه مندان برای دریافت لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی، بانک اطلاعات تولیدکنندگان کفش، لیست کارخانه های تولید کفش در ایران، لیست کارخانه های تولید کفش در ایران، تولید کنندگان کیف و کفش چرم در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنند.

[vc_btn title=”لیست تولیدکنندگان کفش ایرانی” color=”success” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcategory%2Fcompanies%2F5311%2F%25D9%25BE%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B4%3Fgold%3Dfalse%26fvs%3D0%26page%3D1%26order%3DcreationDate%26desc%3Dfalse”]
[vc_text_separator title=”بزرگترین تولید کننده کفش ایران”]

برای دریافت لیست بزرگترین تولید کننده کفش ایران، بزرگترین تولیدی کفش تهران و بهترین تولید کنندگان کفش در ایران در ایکسب روی لینک زیر کلیک کنید.

[vc_btn title=”بزرگترین تولید کننده کفش ایران” color=”vista-blue” size=”lg” align=”center” button_block=”true” link=”url:https%3A%2F%2Fwww.ecasb.com%2Fcategory%2Fcompanies%2F5311%2F%25D9%25BE%25D8%25A7%25D9%25BE%25D9%2588%25D8%25B4%3Fgold%3Dfalse%26fvs%3D0%26page%3D1%26order%3DcreationDate%26desc%3Dfalse”]

لیست بزرگترین تولیدکنندگان کفش ایرانی

کفش پای آرا

شرکت تولیدی کفش پای آرا درسال 1380 تاسیس گردید و فعالیت خود را با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات ایتالیایی در زمینه تولید انواع کفش های صنعتی، ایمنی، فرم پرسنلی و مجلسی(زنانه و مردانه) با کیفیت بسیار مطلوب و مطابق با استانداردهای جهانی و محیط های ویژه کارگاهی بصورت تزریق مستقیم شروع کرده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است و یکی از بزرگترین قطبهای تولید کفش در کشور به شمار می رود. از مزایای همکاری با این شرکت تولیدی می توان به قیمتهای مناسب و ضمانت کالا و بکارگیری سر پنجه های فولادی آبکاری شده مقاوم در برابر 200 ژول ضربه مستقیم و همچنین استفاده از مواد پلی اورتان ایتالیایی که در تولید کفش جزء مرغوبترین مواد مصرفی P.U در صنایع کفش اروپاست، اشاره کرد. لازم به ذکر است که تمامی محصولات تولیدی این شرکت دارای تائیدیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفی و سیستم مدیریت داخلی و تائیدیه از سازمان استاندارد ملی ایران می باشد.

چلیپا چرم

هسته اولیه کفش چلیپا در سال 1379 شکل گرفت. در آن زمان تولید کفشهای اسپرت و نیز مجلسی در دستور کار قرار داشت. علاقمندی مدیران شرکت به تولید کفشهایی راحت و متناسب با فیزیک پا، آنان را برآن داشت که بطرف تولید کفشهای طبی بروند. توجه به ارگونومی پای انسان و حفظ سلامتی آن و جلوگیری از بروز ضایعات در ناحیه پا و به تبع آن کمر و زانو، در کنار توجه به زیبایی و به­ روز بودن، از اهدافی بود که وجهه همت مدیران و متخصصین شرکت قرار گرفت.

برای دریافت لیست کامل تولیدکننده گان کفش به سایت ایکسب مراجعه نمایید.

بهترین تولیدکنندگان بوت و چکمه زنانه و مردانه

شیما کفش

وقتی حاج میرزا علی اکبر عرب از سال های 1305 شمسی در حجره خود به تولید کفش مشغول بود کسی فکر آن را هم نمی کرد تا سه نسل بعد یکی از بزرگترین کارخانه های کفش ایران آینده خود را در گذشته حاج میرزا علی اکبر جستجو کند شغلی که تا سه نسل بعد هم دنبال شد و اکنون گام در جهانی شدن برند خود بر میدارد.

 کفش آراد

کفش آراد تولید کننده کفش های مردانه است و کفش هایی را در مدل های متنوع و جدید عرضه می کند.

برترین تولید کننده کفش و پوتین های نظامی

کفش ارک

کفش ارک تبریز تولید کننده انواع کفشهای ایمنی کارگری،مهندسی،نظامی مردانه و کوهنوردی با بیش از 50 سال تجربه در تولید انواع کفشهای ایمنی و مردانه

برای دریافت لیست بیشتر از تولیدکنندگان بوت، و چکمه و کفش های نظامی، کوهنوردی و صنعتی به سایت ایکسب مراجعه نمایید.

برترین تولیدکنندگان انواع دمپایی و صندل در ایران

گروه صنعتی کفش آفاق

گروه صنعتی کفش آفاق در سال 1371 تاسیس و در سال 1377 به بهره برداری و تولید انبوه رسید. این گروه از ابتدا با توجه به شرایط بازار در زمینه تولید انواع کفشهای چرمی اسپورت، راحتی و مجلسی با استفاده از جدیدترین مدلهای روز و همچنین با بکارگیری ماشین الات و کادر مجرب و همکاری متخصصین شرکتهای ایتالیایی و ترکیه فعالیت و توان کیفی واحد را به سطح برون مرزی رسانیده و به جهت پیشبرد اهداف کیفی و کمی خود اقدام به اخذ گواهی نامه بین المللی Iso 9001 : 2008 از شرکت توف نورد آلمان گردید.

نوین نیکتا

شرکت نیکتا اولین و معتبرترین تولیدکننده انواع صندل و دمپایی از جنس EVA ،PVC وPU در ایران می باشد. این شرکت با تجربه نیم قرن تولید ، در سال 1379 اقدام به توسعه مجتمع کارخانجات خود نموده و با خرید ماشین آلات، تکنولوژی و تجهیزات نوین از کشورهای اروپایی و با به کارگیری نیروی انسانی مجرب ، تولیدات خود را در زمینه انواع صندل و دمپایی های سبک ، طبی و بهداشتی توسعه داده و در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت های تولیدکننده در سطح منطقه و خاورمیانه می باشد.

برای دریافت لیست تولیدکنندگان دمپایی و صندل مردانه و زنانه و دیگر مدل ها آن به صفحه مربوطه در سایت ایکسب مراجعه کنید.

بهترین تولید کنندگان کفش ورزشی ایران

کفش آسیا

تولیدی کفش آسیا، با مدیریت آقای سید حمزه موسوی شاد از سال 1348 شروع به کار نموده و هم اکنون در حال تولید کفش های ورزشی فوتبال، کشتی، وزنه برداری، بسکتبال، دومیدانی، کوهنوردی و همچنین پیاده روی زنانه و مردانه می باشد. تولیدات آسیا با بهترین کیفیت و دوام، با جدیدترین متدهای طراحی روز دنیا به همراه شش ماه گارانتی، در صورت داشتن عیب و نقص در تولید، خدمت مشتریان عزیز عرضه می گردد. توجه : کلیه محصولات این شرکت با نشان ثبت شده کفش آسیا عرضه می شود. از شما خواهشمندیم در هنگام خرید حتماً به وجود علامت ثبت شده بر روی محصول دقت فرمائید.

کفش مدرن

کفش مدرن، ترکیب کیفیت و خلاقیت در محصول ایرانی برای رضایتمندی ایرانی ویژگی اصلی محصولات تولیدی: جنس رویه و کفی به کار رفته مرغوب وزن سبک و قابلیت انطعاف پذیری مناسب رنگبندی های زیبا و قیمت مناسب

برای دریافت لیست کامل تولیدکنندگان کفش ورزشی در سایت ایکسب روی لینک کلیک کنید.

برترین تولیدکنندگان متعلقات کفش در ایران

گروه تولیدی پاپیا

گروه تولیدی پاپیا فعالیت خود را از سال 1375 با نمایندگی انحصاری وپخش واکس با برندهای معتبر پنگوئن ترک و واکس کیوی در بازار، گام در این عرصه نهادند این امر باعث ارتباط مستقیم با صنعت کفش و آشنایی با نیازهای این صنعت در ارائه استاندارد سازی کفش با استفاده از کفی گردید.

ایران گاما

کارخانه تولیدی ایران گاما با مدیریت مهندس علیرضا عابدی یکی از بزرگترین تولید کنندگان برتر فنر و لوازمات کفش در ایران و خاورمیانه می باشد.

برای دریافت لیست تولیدکنندگان ملزومات تولید کفش در سایت ایکسب به صفحه مربوطه آن مراجعه نمایید.